אודות סליידור

"הצלחת החברה טמונה באנשי המקצוע, בבחירת חומרי הגלם, ביצירתיות המתפרצת ובחדשנות המתבקשת"

סליידור בע"מ נוסדה בשנת 1987, ומאז ועד היום צברה מוניטין רב והפכה לחברה מובילה בתחומה. את התמחותה בתכנון, עיצוב ייצור ,שיווק רהיטים חכמים וחדרי ארונות, הפכה סליידור למודל חיקוי, תוך התאמה אישית מלאה לדרישות וצרכי הלקוח

הכרת התחום והאהבה למקצוע, הם שאפשרו לסליידור לפתח בשנת 1990 פטנט ייחודי בשם Easyslide. פטנט ה- Easy-slide משלב בדלת אלומיניום וגלגלי דלתות המונעים ע"י מייסבים לינארים שמסוגלים להניע משקלים כבדים במיוחד, מברשות אטימה למניעת כניסת אבק אל פנים הארון דלתות זכוכית בעלות משטחי הגנה מלאים לשמירה משבר בזכוכת או מראה ובולם טריקה שקטה לריכוך הסגירה ונעילת הארון כמו גם איטום מקסימאלי.
מחלקת הפיתוח בחברתנו, שמה דגש רב אחר ייצור איכותי של מערכות ההזזה בארון – מערכות אשר הוכיחו ומוכיחות עצמן שוב ושוב. דלתות ההזזה של סליידור (ללא קשר למשקלן) מאפשרות הזזה רכה ושקטה, ניקוי קל ומהיר של האבק עם מברשות ייעודיות המצטברות על גביי המסילה. האבק המצטבר במסילות אינו בא במגע עם מיסבי הדלת , כך שאורך חייהם מתארך משמעותית.

במחלקת הפיתוח של חברת סליידור, ניתנת תשומת לב מירבית אודות הפן העיצובי. לחברה דלתות עץ וזכוכית, דלתות מראה ודלתות בשילוב עץ וזכוכית. בטיחות הלקוח היא מעל הכל, כך שבמקרים בהם משולבת זכוכית או מראה, מוצמד משטח עץ המעניק הגנה מלאה ומשמעותית במקרים של שבירה. קשת רחבה של דוגמאות, צבעים וטקסטורות, היא המאפשרת לכל צרכן לאתר את מבוקשו.

דילוג לתוכן