צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית

ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית הינם התגשמות חלומם של רבים מאתנו אשר היו חפצים ליהנות בביתם מארונות מעוצבים להפליא המותאמים באופן מדויק לעיצוב הבית ובד בבד לצורכנו האישיים.
הרצון והצורך בארונות קיר מעוצבים נובעים בעיקר מהצורך הברור בעיצוב ראוי ורצוי של חללי הבית השונים, טיפוחם ויעודם, כך שבשילוב הארונות כחלק מפרטי העיצוב הנרכשים בחורים רבים בשילובם של ארונות הזזה מיוחדים ומעוצבים לחללי הבית השונים. חשוב לציין כי לעיים רבות, בשל יופיים המיוחד של ארונות ההזזה וייחודם, בוחרים מעצבי פנים ובעלי בתים רבים לשלב את הארונות גם כחלק בלתי נפרד מפרוזדורים, נישות מיוחדות, ויטרינות וכד'. היכולת העצומה של שדרוג מראה הבית על ידי שילוב ארונות הזזה מעוצבים אם כן, היא אשר הפכה את הביקוש והדרישה להם רבות ומתבקשות.

ארונות הזזה מעוצבים לבית חדש

ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישיתבין כל הסידורים החשובים להכנת הבית החדש לכניסה המיועדת ובין כל ההוצאות הכרוכות במעבר לבית החדש, חשוב לזכור את הדבר החשוב ביותר בכל בית – פתרונות אחסון מתקדמים !
בשנים האחרונות הפכו פתרונות האחסון השונים מ"סתם" ארונות ופרטי ריהוט משלימים לאחסון, לכדי ארונות הזזה מפוארים המעוצבים באופן מדויק לצורכי הלקוח ולרצונותיו.
על כן, ניתן לראות בבירור כי טרם הכניסה לבית חדש, בוחרים רבים בהזמנת ארונות הזזה מעוצבים על פיהם מקיימים הם את תהליך העיצוב המשלים לבית.

הארונות המעוצבים יכולים להתאים לכל חלל, חדר או צורך, כך שבבחירתכם בארונות הזזה מעוצבים תוכלו להתאים את :

ארונות הזזה מעוצבים לחדר השינה 
חדר השינה שלכם הוא המקום החשוב ביותר שלכם, בו יכולים אתם להירגע ולנוח מהיום שהיה, להתנתק ולאפשר לעצמכם להפליג למחוזות רחוקים בחלומות ואפילו סתם בשכיבה נינוחה על המיטה.בבחירת ארון הזזה מעוצב לחדר השינה הפרטי שלכם, תוכלו לבחור עיצוב מיוחד ומרהיב אשר יפיח בחלל אווירה מיוחדת, מרגיעה ונעימה. השילוב יכול להתקיים על ידי בחירה בזכוכיות מודפסות, שילובי זכוכית עם צבעי עץ, שילוב של טלוויזיה בדלתות הארון, בחירה במראה רוחבית או אופקית ועוד מגוון נרחב של תוספים ועיצובים אשר יהפכו את עיצוב הארון והחלל למושלמים. 

ארונות הזזה מעוצבים לחדרי ילדים
עיצוב ראוי ומקצועי של חדר ילדים יתרום רבות לאווירה השוררת בו ולנוחות ילדיכם, על כן יש להקפיד על עיצובו הראוי והמתאים של חלל זה. שילוב של ארון הזזה מיוחד ומעוצב בחדר הילדים יתרום רבות לעיצובו הכולל של החדר, את העיצוב תוכלו לקיים על ידי בחירה בשילוב של צבעים רכים ונעימים לצד זכוכיות מודפסות עליהן דמויות אהובות או תמונות רקע מיוחדות. ארונות הזזה לפרוזדורים ולנישות מיוחדות במידות מותאמות – תופעת השילוב ותכיפות השימוש בארונות קיר מעוצבים לחללים אלו בבתים הפכו בשנים האחרונות מתבקשים, הן לצורכי עיצוב מיוחדים והן לצורכי אחסון נוחים ופרקטיים. בעיצוב בחללים הללו תוכלו לשלב זכוכיות יפו, צבעים ניטרליים ועיצובים מדייקים ומוקפדים אשר יאפשרו מראה מעוצב ויפה לצד פונקציונליות מוחלטת ונוחה.

חדרי ארונות מיוחדים ומעוצבים 
במרבית הבתים החדשים אשר נבנים בשנים האחרונות ישנה הכנה מסודרת להתקנת חדר ארונו פונקציונלי ופרקטי, כך שאם חלומכם היה מאז ומתמיד לשלב חדר ארונות מעוצב בביתכם, הרי שכעת תוכלו לממש את החלום וליהנות מהגשמתו המושלמת !

כעת שהנכם מכירים את כל האפשרויות ויודעים על אילו פרמטרים יש להקפיד בבחירת ארונות, כל שנותר הוא פשוט לגשת לחברת סליידור ולהתעניין לגבי ארונות הזזה מעוצבים מחירים משתלמים ועיצובים מרהיבים,
מוזמנים ם להיכנס לקטלוג ארונות ההזזה שלנו!

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית
דירוג הדף
51star1star1star1star1star

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר