צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית

ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישיתחדר הילדים הוא לרב החדר המבולגן ביותר בבית, ערב רב של ספרים, חוברות צביעה, צעצועים, טושים וכל אותם פריטים קטנים שאספתם ביציאה לחנות השכונתית בשנים האחרונות. אחסון נכון של כל אלה, תוך הקניית הרגלי ארגון לילד כבר מגיל צעיר יכולים לחסוך לכם מאות שעות מצטברות בשנים שהילד גדל והופך למבוגר אחראי ומסודר. על מנת להקל על הילד יש לתכנן את הארונות לחדרי הילדים והנוער בבית כך שיהיה קל לאחסן בהם את כל מה שהחדר מכיל בצורה אידיאלית. ניתן למצוא מגוון של פתרונות אחסון לחדרי ילדים ונוער, ובשוק קיימים אינספור עיצובים שונים של ארונות לחדרי ילדים מעץ מלא, כאשר רבים מהם נמצאים במבצע במהלך השנה. אם אתם מעוניינים לרכוש ארון לחדר ילדים ואתם מנסים לשמור על תקציב נמוך – במיוחד לקראת חג החנוכה לפני ראש השנה הלועזית, חנויות רהיטים רבות יוצאות במבצעים שונים ואז קל מאז להשיג ארונות לחדרי ילדים במבצע.

איך מתכננים ארונות לחדרי ילדים?

למרות שניתן למצוא סטים של ארונות מוכנים תמיד עדיף לבחור בארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית. אז אם החלטתם לא ללכת על פתרון מוכן מקופסא, ואתם מעדיפים לעצב בעצמכם את הארונות ישנם מספר דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון:

  1. חשוב מאד להקפיד על התאמת גודל הארון לגודל החדר. חדר הילדים משמש לרב כאזור בו נמצאים הילדים מרבית שעות היום. חשוב לשמור על חללים פתוחים בחדר, בהם ניתן לשחק ולהעביר זמן איכות, בין המיטה או מיטות הילדים, הבידורית עליה ניצבת הטלוויזיה וארון הבגדים.
  2. ניתן לתכנן את הארונות בחדרי הילדים והנוער כך שיכללו נישות מיוחדות עליהם ימוקמו המכשירים האלקטרוניים השונים שהילד משתמש בהם. אם מדובר בחדר לילדים קטנים יש למקם את הטלוויזיות או מכשיר הסטיראו בצורה שיהיו מעוגנים לארון או לקיר על מנת לשמור על בטיחות הילד.
  3. ארונות לחדר הילדים הכוללים נישות למכשירים אלקטרוניים צריכים לכלול גם חורים מיוחדים הפונים לצד הארון, או לחלק האחורי שלו, דרכם יועברו חוטי החשמל. חשוב לתכנן את הארון מראש כך שיוצב בסמוך לשקע או להעביר חוט מאריך ומפצל (בצורה בטיחותית מאחורי הארון ואף פעם ולא מאחוריו) על מנת שניתן יהיה לחבר מכשירים אלה לחשמל.
  4. בבחירת צבע ועיצוב הארונות יש לקחת בחשבון שאם אנו בוחרים בעיצוב לילדים קטנים, כמו דלת המעוצבת כדמות ילדים אהובה, הארון עשוי שלא להתאים לילד בגיל מבוגר יותר. אם אנו מתכננים שינוי בעיצוב לאחר מספר שנים ניתן להשאיר עיצוב זה, אך אם אנו מתכננים ארונות לטווח רחוק רצוי להישאר עם עיצוב סולידי יותר.

ארון לחדר ילדים – הבטיחות מעל לכל

ארונות הזזה לחדרי ילדים צריכים להיות מוצמדים לקיר, גם אם הדבר מקשה על ניקיון מאחורי הארון. במיוחד אם מדובר בארונות מעץ מלא, שעשויים להיות כבדים מאד. לא היינו רוצים להשאיר את הילד לבד בחדר ולגלות שהארון המלא על תכולתו נפל פתאום על הרצפה. כאשר מתכננים את מבנה הארונות בחדר יש לשים לב במיוחד ליציבות ארון הבגדים ולרכוש ארונות רק מספקים מומחים ולא מנגר מזדמן. ביום האספקה כאשר אתם מקבלים את הארון ומתקינים אותו בעצמכם, או נעזרים בספק על מנת להקינו נסו להזיז מעט את הארון ולראות האם הוא יציב או מתנדנד.

לסיכום, ארונות לחדרי ילדים ונוער נותנים את הטון העיצובי בחדר. כיום ניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים מכפרי ופשוט ועד לעיצוב יוקרתי המתאים לעיצוב של שאר חדרי הבית. אם הילד מבוגר מספיק נסו להתייעץ אתו ושמעו מה ההעדפות שלו מבחינת הצבע ועיצוב החדר, ואפילו שתפו אותו בתכנון מבנה הארון שיתאים לכלל הבגדים, הצעצועים והטכנולוגיה שהוא אמור לאחסן.

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית
דירוג הדף
51star1star1star1star1star

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר