צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

ארונות לחדר שינה – איך להתאים את הארון לעיצוב החדר ?

האפשרויות הרבות הקיימות : בבחירת צבעים, גוונים, סוגי עץ, דגמים מודפסים ועוד שלל אפשרויות בארונות הם לעיתים יותר מבלבלים ומוציאים ממיקוד מאשר נוחים !?

כיצד בוחרים כראוי את התאמת עיצוב הארון לעיצובו המושלם של חדר השינה ?

ארונות לחדר שינההכנו בעבורכם מספר דגשים חשובים בהתאמת הארון המושלם לעיצוב החדר המושלם בעבורכם …

 • שילובי צבעים הרמוניים –
  בשילובי הצבעים ושמירה על קווי עיצוב נקיים ומסודרים, תוכלו בעצם להבטיח את ההנאה ארוכת הטווח מעיצובו של הארון. שכן, בבחירת צבעים נוחים, בהירים ולא זועקים, תוכלו להתאים את הארון החדש שלכם לכל עיצוב ומטרה, ואילו בבחירת צבעים חזקים ובוהקים תתקלו בהגבלות עיצוב ואי התאמת הארון לעיצובי חדרים שונים.
 • התאמה בין צורך ותאים –
  עיצוב החדר הוא אמנם לעיתים מאוד מגביל ומקשה בשילוב של פרטי ריהוט ועיצוב שונים לתחומו, אך חשוב מאוד לזכור כי שילוב של ארון לחלל זה לא יכול להיות מונע אך ורק מהשפעת העיצוב, אלא חייב להיות מונע גם משיקולי נוחות מתבקשים של התאמה בין צורך ממשי בשימוש יום יומי עתידי בארון לבין שילוב ובחירת התאים, המגרות, מתקני התליה, הדלתות וכיוב'. 
 • שילוב עיצוב ראוי ומותאם לחלל –
  אם הנכם מעוניינים בהזמנת ארונות הזזה איכותיים ומקצועיים לחדר שינה, הרי שראשית לכל עליכם לעשות הפרדה ברורה בין סוגי חדרי השינה השונים ואליהם להתאים את עיצוב הארונות הנדרשים.
 • חדרי שינה של ילדים –
  כל כך כיף לעצב ולבחור דלתות הזזה ואפשרויות עיצוב לארונות חדר השינה של הילדים, שכן העיצובים בעבור ילדיכם בחברת slidoor הם רבים, מיוחדים ומגוונים להפליא ! בואו לבחור מבין שלל עיצובים מיוחדים ומפתיעים, בהתאמה אישית לעיצובו של חדר ילדיכם ובדיוק מוחלט לאהבתו.
 • חדרי שינה להורים –
  החדר החשוב ביותר בעבור ההורים, המקום בו יכולים הם ליהנות ממעט נחת, רגיעה ואווירה נינוחה – חדר השינה, כל כך חשובה ההשקעה בעיצוב ראוי ומושקע של חלל זה, שכן ההשקעה הזו משתלמת (בכך שיוצרת היא אווירה נינוחה ורצויה בחלל). על כן, כאשר מגיעים אתם לרגע המיוחל בבחירת עיצוב לארונות חדר שינה להורים (לעצמכם), הקפידו על בחירתו של עיצוב מרהיב, נינוח ויוקרתי אשר יוכל ללוות אתכם שנים הלאה, בנראות מושלמת ובתרומה מוחלטת לאווירה הרצויה בחלל חדר השינה. 
 • חדרי שינה למתבגרים –
  בני הנוער המתבגרים, הילדים שלכם שהתבגרו והפכו לעצמאיים והחלטיים, הם ללא ספק אלו אשר ירצו לבחור בעבור חדרם את עיצוב החלל ובו את עיצוב פרטי הריהוט השונים (כיסא ישיבה, שולחן כתיבה, ארון הזזה וכיוב'). כאשר מדובר בבחירת ארונות הזזה לחדרי שינה של מתבגרים ונוער, הרי שבהחלט מומלץ לגשת לחברת slidoor בליווים של המתבגרים, שם יוצעו להם מגוון עיצובים מותאמים לגילם, דוגמאות וחידושים מיוחדים בעבורם.
 • חדרי שינה אורחים –
  כאשר מדובר בחלל אשר הוקצע בעבור אורחיכם, הרי שמדובר בחלל בו תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם ! שהרי חלל זה מאויש אך ורק במידה ומגיעים אליכם אורחים הבאים לתקופה קצרה או ארוכה, ובכך אין לכם כל צורך בהשקעה מוגזמת או יתרה על ארונות לחדר שינה זה.ואילו החשיבות היחידה של ארונות ההזזה לחלל זה היא פרקטיות מוחלטת על ידי שילוב מקומות אחסון יעילים ונוחים.

עיצוב, נראות, מקצועיות ואיכות – סליידור ארונות איכות, שילוב מנצח של כולם יחדיו !
כאשר מדובר בבחירה נכונה ויעילה של ארונות לחדר שינה, לא מתפשרים ולא מוותרים פשוט פונים אל מיטב המומחים לייצור, עיצוב והתקנת ארונות איכותיים בעיצובים מתקדמים – סליידור !
מומחי חברת סליידור ישמחו לעמוד לשירותכם, כבר מהרגע הראשון בו תוכלו ליהנות מייעוץ אישי וליווי מקצועי ועד לרגע האחרון בו תוכלו ליהנות מארון מעוצב ופרקטי באיכות הגבוהה ביותר, אשר יהיה מותקן באופן מדויק בחלל חדר השינה שלכם.

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
ארונות לחדר שינה - איך להתאים את הארון לעיצוב החדר ?
דירוג הדף
51star1star1star1star1star

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר