ארונות לחדרי ילדים

ישנן שלל דרכים מעניינות לעצב חדר ילדים ונוער ולגרום לו להיות מעוצב בצורה כזו שתגרום לילד שלכם מכל שנייה שהם נמצאים בחדר.

דרך נפלאה ופשוטה לעשות זאת היא לעצב את החדר בעזרת רהיטים שונים שמתאימים לאווירה הכללית שאתם מנסים ליצור ומוצאים חן מבחינה עיצובית בעיני הילד שלכם.

במאמר הבא נדון במשקל של ארונות בהתאמה אישית של חדרי ילדים ונוער, בנושאים של ארונות לחדרי ילדים מחירים, ובהבדל שבין עיצוב חדר לילדים קטנים לבין חדר של ילדים מתבגרים. אנו בטוחים שהמאמר עשוי לסייע לכם רבות בכל הנוגע לקבלת החלטות שקשורות לעיצוב החדר של הילדים שלכם ובחירת ארונות ורהיטים אחרים שמתאימים לצרכים שלכם ושל הילדים שלכם בסופו של יום.

חדר הילדים הוא ברוב המקרים החדר המבולגן ביותר בסביבת המגורים, כאשר חוברות צביעה, צעצועים, וכל אותם פריטים קטנים שרכשתם לילדיכם במהלך השנים, מתערבבים יחדיו ומחייבים אתכם למצוא פתרונות אחסון נאותים (ובעיקר יעילים).

מדובר בארון המשתמש את הילד לצרכי אחסון בגדים יומיומיים וגם בתאי אחסון מובנים בגוף הארון שמטרתם לאחסן בצורה נוחה, יעילה ומהירה את כל אותם פריטים המצויים בסביבת כל חדר ילדים

איך מתכננים ארונות לחדרי ילדים?

רכישה של ארון לחדרי ילדים מתאפשרת בין היתר במסגרת רכישת "חדר ילדים קומפלט" המשלב בתוכו ברוב המקרים, מיטה, שידה וארון בגדים. במקרים אלו, שטח האחסון העומד לרשותכם הינו מוגבל והוא איננו מותאם בהכרח לצרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת החדר. אפשרות נוספת לרכישת ארון לחדר ילדים עומדת לרשותכם במסגרת הליך תכנון ועיצוב של ארונות לחדרי ילדים בחברת סליידור. באופציה זו, תוכלו להבטיח לעצמכם ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית. יחד עם זאת, הליך התכנון מחייב הקפדה יתרה על מספר תנאים מקדימים בדרך לייצור ארונות המותאמים לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת חדרי הילדים:

  1. חשוב מאד להקפיד על התאמת גודל הארון לגודל החדר. חדר הילדים משמש לרב כאזור בו נמצאים הילדים מרבית שעות היום. חשוב לשמור על חללים פתוחים בחדר, בהם ניתן לשחק ולהעביר זמן איכות, בין המיטה או מיטות הילדים, הבידורית עליה ניצבת הטלוויזיה וארון הבגדים.
  2. ניתן לתכנן את הארונות בחדרי הילדים והנוער כך שיכללו נישות מיוחדות עליהם ימוקמו המכשירים האלקטרוניים השונים שהילד משתמש בהם. אם מדובר בחדר לילדים קטנים יש למקם את הטלוויזיות או מכשיר הסטריאו בצורה שיהיו מעוגנים לארון או לקיר על מנת לשמור על בטיחות הילד.
  3. ארונות לחדר הילדים הכוללים נישות למכשירים אלקטרוניים צריכים לכלול גם חורים מיוחדים הפונים לצד הארון, או לחלק האחורי שלו, דרכם יועברו חוטי החשמל. חשוב לתכנן את הארון מראש כך שיוצב בסמוך לשקע או להעביר חוט מאריך ומפצל (בצורה בטיחותית מאחורי הארון ואף פעם ולא מאחוריו) על מנת שניתן יהיה לחבר מכשירים אלה לחשמל.
  4. בכל הנוגע לבחירת צבע ועיצוב הארונות יש לקחת בחשבון שאם אנו בוחרים בעיצוב לילדים קטנים, כמו דלת המעוצבת כדמות ילדים אהובה, הארון עשוי שלא להתאים לילד בגיל מבוגר יותר. אם אנו מתכננים שינוי בעיצוב לאחר מספר שנים ניתן להשאיר עיצוב זה, אך אם אנו מתכננים ארונות לטווח רחוק רצוי להישאר עם עיצוב סולידי יותר.

ארונות לחדר ילדים – הבטיחות מעל לכל

ארונות דלת פתיחה ו/או ארונות הזזה לחדרי ילדים צריכים להיות מוצמדים לקיר, גם אם הדבר מקשה על ניקיון מאחורי הארון. במיוחד אם מדובר בארונות מעץ מלא, שעשויים להיות כבדים מאד. לא היינו רוצים להשאיר את הילד לבד בחדר ולגלות שהארון המלא על תכולתו נפל פתאום על הרצפה. 

כאשר מתכננים את מבנה הארונות בחדר יש לשים לב במיוחד ליציבות ארון הבגדים ולרכוש ארונות רק מספקים מומחים ולא מנגר מזדמן.

ביום האספקה כאשר אתם מקבלים את הארון ומתקינים אותו בעצמכם, או נעזרים בספק על מנת להתקינו, אנו ממליצים לכם לנסות להזיז מעט את הארון ולראות האם הוא יציב או מתנדנד.

ארונות לחדרי ילדים ונוער נותנים את הטון העיצובי בחדר. כיום ניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים מכפרי ופשוט ועד לעיצוב יוקרתי המתאים לעיצוב של שאר חדרי הבית. אם הילד מבוגר מספיק נסו להתייעץ איתו טרם הרכישה ושמעו מה ההעדפות שלו מבחינת הצבע ועיצוב החדר. כמו כן, אנו ממליצים לכם לשתפו בתכנון מבנה הארון שיתאים לכלל הבגדים, הצעצועים והטכנולוגיה שהוא אמור לאחסן.

ארונות לחדרי ילדים – דואגים לסביבת הילד

עיצוב חדר לבני נוער

בגיל ההתבגרות ילדים נוטים להתבגר מבחינת האופי ולפתח חוש עיצובי ייחודי ומקורי. כדאי לכם לרכוש ארונות הזזה לחדרי ילדים ונוער אשר ימצאו חן בעיניהם. בכדי שהילדים שלכם באמת יאהבו את הארונות ושאר הרהיטים שאתם רוכשים לחדר שלכם, אנו ממליצים לכם בחום לעשות זאת ביחד איתם. 

כך בעצם תוכלו לתת להם הרגשה שגם להם יש יד בעיצוב החדר שלהם ולא אתם אלו שאחראים על הכל באופן בלעדי. התחושה הזו של בגרות ואחריות עשויה להקנות לילדים שלכם הרגשה טובה והבנה שלדעה שלהם יש משקל בעל חשיבות. מדובר בעצם בחלק אינטגרלי וחשוב בתהליך ההתבגרות של כל נער ונערה.

ארונות לחדרי ילדים – עיצוב חדר לגיל ההתבגרות

בגיל ההתבגרות ילדים נוטים להתבגר מבחינת האופי ולפתח חוש עיצובי ייחודי ומקורי. כדאי לכם לרכוש ארונות הזזה לחדרי ילדים ונוער אשר ימצאו חן בעיניהם. בכדי שהילדים שלכם באמת יאהבו את הארונות ושאר הרהיטים שאתם רוכשים לחדר שלכם, אנו ממליצים לכם בחום לעשות זאת ביחד איתם. 

כך בעצם תוכלו לתת להם הרגשה שגם להם יש יד בעיצוב החדר שלהם ולא אתם אלו שאחראים על הכל באופן בלעדי. התחושה הזו של בגרות ואחריות עשויה להקנות לילדים שלכם הרגשה טובה והבנה שלדעה שלהם יש משקל בעל חשיבות. מדובר בעצם בחלק אינטגרלי וחשוב בתהליך ההתבגרות של כל נער ונערה.

עיצוב חדר לילדים קטנים

כאשר הילדים שלכם קטנים, מומלץ בדרך כלל להעניק פחות משקל לדעות שלהם, שכן הן נוטות להיות הרבה פחות יציבות ולהשתנות לעתים דחופות. ארונות לחדרי ילדים במבצע ניתן למצוא בשפע בחנויות הרהיטים השונות. כשאתם בוחרים לעצב את החדר של הילדים שלכם, כדאי מאוד לשים לב לכל רהיט ורהיט שנמצא בחדר ולוודא שאתם לא משקיעים סכומי כסף גדולים מידי, שכן ניתן לומר שכאשר הילדים שלכם יתבגרו ויגיעו לגיל ההתבגרות, הם עלולים לשנות את דעתם העיצובית.

תוכלו למצוא ארונות לחדרי ילדים בזול לצד שלל רהיטים במחירים אטרקטיביים למדי. שימו לב שאתם אתם בכל זאת רוצים להשקיע באיכות המוצרים והרהיטים שבחדרי הילדים שלכם, תוכלו לרכושו ארונות לחדרי ילדים מעץ מלא. 

מדובר בחומר איכותי שנראה הרבה יותר טוב בהשוואה לארונות שעשויים מעץ סינתטי שנמכר לעתים כה קרובות. כך שאם אתם לא מתכוונים לוותר על איכות החומרים של הרהיטים בחלל החדר של הילד שלכם, עץ מלא זה הכיוון שעליכם לבחור.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3315681

אנא דרגו את המידע

לקוחות סליידור

ממליצים ב Facebook

Sharon Levi
Sharon Levi
20/06/2021
ממליץ
שרות מעולה, עמידה בזמנים, צוות הרכבה מדהים. לשם שינוי חברה שעומדת בזמנים ואיכות יוצאת מן הכלל וזה לא מובן מאליו בארצנו, ממליץ בחום ומודה לסליידור ומנהלת המכירות על השירות, תאום הזמנים והעבודה ובמיוחד על הצוות המרכיב, צוות מנצח.
לאה בן נון
לאה בן נון
04/03/2021
ממליץ
אנחנו לקוחות חוזרים של סליידור, בגלל השירות המצוין והאישי, והמוצרים האיכותיים. תודה גדולה לקרן מסניף ראשון לציון על הליווי האישי, וגם למתקינים שעשו עבודה נהדרת- אולג, שגיא ורם.
Elad Raphael
Elad Raphael
03/03/2021
ממליץ
חייב לציין את השירות הנפלא שקיבלנו מקרן, פשוט כל בקשה שהייתה לנו לאורך הדרך נעננו בחיוב. בנוסף, הארון יצא מדהים! תודה רבה !
Hagit Dror
Hagit Dror
23/08/2020
ממליץ
קניתי בסליידור, ארון מצויין, איכותי. שירות מצויין של מיכאל. אדיבים, זמינים לכל שאלה. ממליצה בחום איכות , מקצועיות ושירות ברמה מצויינת.
Einav Leket
Einav Leket
20/07/2020
ממליץ
חלום של ארון!!! לא להאמין שהתלבטתי בכלל! רמה גבוהה של שירות ואיכות ברמות שלא הכרתי לפני כן! תודה תודה ושוב תודה!
Noam Tal
Noam Tal
31/03/2020
ממליץ
מומלץ***** חברה מצויינת עם רמת שירות ללא מתחרים. נתחיל משלב הקנייה, סבלנות ללקוח תוך כדיי הסבר מפורט על כל ארון עד לרמת הבורג. נמשיך לשלב השירות וזמנים, הובטח לי תאריך מסויים ושעה מסויימת וקרה באותו הזמן, שאלות ותשובות עם מענה מיידי. ברצוני גם לציין לשבח את המתקין שהגיע ועשה עבודה ברמה הכי גבוהה שיש בקיצור חברים אי אפשר למצוא חברה שיש בה את התכונות שרשמתי אבל כאן פשוט הכל מנוהל ברמה הכי גבוהה שיש. מומלץ*****
דויד ברכה
דויד ברכה
10/02/2020
ממליץ
רכשנו ארון וספרייה השרות מתחילתו ועד סופו היה מעולה . מיותר לציין שהמוצרים מעולים
Ninny Giorgadze
Ninny Giorgadze
26/01/2020
ממליץ
מומלץ בחום! רכשנו ארון לבית החדש - שירות היה מעולה, ארון בעיצוב אישי באיכות מדהימה! מרוצים מאוד ♥️
Yaniv Dahan
Yaniv Dahan
21/01/2020
ממליץ
ממליץ בחום 2 דורות של לקוחות מרוצים ????
Nadav Maoz
Nadav Maoz
21/01/2020
ממליץ
רכשתי 4 ארונות של חברת סליידור לפני שנתיים וחצי. שלב תכנון והתאמת הארון לפי הצרכים שלנו היה מקצועי ביותר! הסבלנות וההבנה שצוות סליידור גילה היה מדהים. המתקין היה מקצועי מאוד ועבד מסודר ונקי (חשוב מאוד). נהנו מאוד מהשרות האדיב גם לאחר ההתקנה וכל פנייה (היתה רק אחת) נענתה באותה שרותיות כמו בתחילת הרכישה (לוקה בחסר במרבית החברות לצערי). ממליץ בחום על החברה!
דילוג לתוכן