כל מה שצריך וחשוב לדעת על ארונות לחדר שינה

ארון בגדים לחדר השינה, מהווה את מפריטי הריהוט הנחוצים ביותר לכל אחד מחדרי השינה בסביבת המגורים, בין אם מדובר באותם ארונות מעוצבים בהתאמה אישית לחדר שינה ילדים/בני נוער ובין אם מדובר באותם ארונות לחדר שינה הורים.

לפיכך, רכישתם של ארונות לחדרי השינה השונים בסביבת המגורים, חייבת להיעשות בהתאם למספר כללים עיצוביים עליהם נרחיב בכתבה שלפניכם.

שילובי צבעים הרמוניים

בשילובי הצבעים ושמירה על קווי עיצוב נקיים ומסודרים, תוכלו בעצם להבטיח את ההנאה ארוכת הטווח מעיצובו של הארון.

שכן, בבחירת צבעים נוחים, בהירים ולא זועקים, תוכלו להתאים את הארון החדש שלכם לכל עיצוב ומטרה, ואילו בבחירת צבעים חזקים ובוהקים תתקלו בהגבלות עיצוב ואי התאמת הארון לעיצובים הקונספטואליים של חדרי השינה השונים בסביבת מגוריכם.

התאמה בין צרכי האחסון לגודל גוף הארון

עיצוב חדרי שינה היא ללא ספק משימה עיצובית מאתגרת המחייבת אתכם להתייחס בראש ובראשונה לגודל החלל העומד לרשותכם.

לעיתים, גודלו של חדר השינה, עלול להגביל אתכם בכל הנוגע להיקף פריטי הריהוט אותם תבקשו למקם בתוכו.
בכל הנוגע להצבת ארונות לחדר שינה בכל גודל שטח נתון, חשוב מאוד לזכור כי שילוב של ארון לחלל החדר חייב להיעשות במסגרת התאמה מקסימאלית בין צרכי האחסון הנחוצים לכם לבין גודל הגוף הארון אותו ניתן להתקין בשטח החדר.  

עיצוב ארונות מותאמי חדר שינה

אם הנכם מעוניינים בהזמנת ארונות ו/או ארונות קיר מעוצבים איכותיים ומקצועיים לחדר שינה, תוכלו לעשות זאת באמצעות הליכי עיצוב ארונות מותאמי חדר שינה ילדים/מתבגרים/הורים.

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות תכנון ועיצוב של ארונות לכל אחד מחדרי השינה בסביבת המגורים המודרנית, לרבות:

 • ארונות מעוצבים לחדרי שינה ילדים – כל כך כיף לעצב ולבחור דלתות הזזה ואפשרויות עיצוב לארונות חדר השינה של הילדים, שכן העיצובים בעבור ילדיכם בחברת סליידור הם רבים, מיוחדים ומגוונים להפליא!
  בואו לבחור מבין שלל עיצובים מיוחדים ומפתיעים, בהתאמה אישית לעיצובו של חדר ילדיכם ובדיוק מוחלט לאהבתו.
 • ארונות מעוצבים ליחידת ההורים – אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עולם עשיר ומרתק של ארונות מעוצבים ליחידת ההורים.
  ארונות אלו כוללים ארונות קיר מסוג דלתות פתיחה לצד ארונות קיר מסוג דלתות הזזה והם מגיעים בכל גודל נדרש ובמבחר עשיר של עיצובים לבחירתכם.
 • ארונות מעוצבים לחדרי שינה למתבגרים – כאשר ילדיכם מתבגרים והופכים לבני נוער, הם בדרך כלל מתחילים לפתח גם סגנון עיצובי משלהם, ולכן, אנו ממליצים לכם לשתף אותם בהליך בחירת ארון הבגדים אשר יוצב בחדריהם.
  אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עשרות דגמים טרדניים של ארונות מעוצבים אשר תוכננו ועוצבו מלכתחילה לחדרי מתבגרים ובני/בנות  נוער.
 • ארונות מעוצבים לחדרי אורחים – ארונות קיר בחדר האורחים, נועדו בין היתר לצרכי יצירתם של פתרונות אחסון נוספים בסביבת המגורים.
  אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות המיועדים ומותאמים לחדרי אורחים ו/או לכל חדר מגורים בסביבת המגורים בו לא נעשה שימוש לצרכי שינה קבועה וסדירה.

סליידור- המומחים לארונות מאז 1987

אם לסכם את המופיע לעיל, הרי שרכישת ארונות לחדר שינה, חייבת להיעשות בהתאם לשלושה תנאים מקדימים מרכזיים:

 1. צרכי האחסון הנחוצים לכם בחדר השינה וזאת בהתאם לסוג ואופי החדר (יחידת הורים, חדר שינה ילדים וכו)
 2. גודל החלל הייעודי בו ניתן להציב את הארון
 3. התאמה עיצובית בין חזיתות הארון לעיצוב הקונספטואלי של חדר השינה.

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו להבטיח לעצמכם הליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות לחדר שינה המשקללים בתוכם את כל אחד מהתנאים המופיעים לעיל.

כאשר מדובר בבחירה נכונה ויעילה של ארונות לחדר שינה, לא מתפשרים ולא מוותרים על האיכות והנראות, ופשוט פונים אל המומחים לייצור, עיצוב והתקנת ארונות איכותיים בעיצובים מתקדמים – סליידור.

חולמים על ארונות מעוצבים לחדרי השינה?
יועצי העיצוב של חברת  סליידור ישמחו לעמוד לשירותכם וכבר מהרגע הראשון תוכלו ליהנות מייעוץ אישי וליווי מקצועי.

ארונות מעוצבים לחדרי שינה – כל האפשרויות

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של ארונות לחדר שינה, הכולל בין היתר: ארונות פינתיים, ארונות פתיחה מעוצבים, ארונות הזזה מעוצבים, בשילוב מסכי טלוויזיה ועוד. בנוסף, אנו מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור של חדרי ארונות לחלל ייעודי מובנה ולחלל ייעודי אשר אינו מובנה לחדר ארונות.

ניסיון רב השנים העומד לרשותנו בתחום תכנון ועיצוב ארונות לחדר שינה, בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות המיושמות על ידינו לאורך כל שלבי הייצור, מאפשר גם לכם ליהנות מקולקציית ארונות מעוצבים המותאמים לכל סוגי החדרים בסביבת המגורים, כאשר בכל אחד מהארונות המיוצרים על ידינו, תוכלו למצוא פתרונות אחסון מתקדמים לצד פטנטים ייעודיים וטכנולוגיות שונות אשר נועדו לשמור על איכויות הארון לטווח הארוך!

חשוב לנו שתדעו: חומרי הגלם האיכותיים המשמשים אותנו לצרכי ייצור ארונות לחדרי השינה, הם אלו המבטיחים לכם את עמידותו של הארון לטווח הארוך והם אלו המאפשרים לנו להעניק לכם אחריות מקיפה ומלאה לתקופה של עד 10 שנים!!!

כמעט בכל חדר שינה ניתן למצוא ארון גדול שמכיל את כל הבגדים של שוכני החדר. ארוך בעל ארבע דלתות או שתי דלתות מאפשר אחסון של כל הבגדים של זוג או של יחיד, ובכך הופך את חדר השינה לחדר שהצרכים הבסיסיים מצויים בו. ארונות לחדרי שינה מציגים סטנדרט חדש של אחסון, של נוחות, של יעילות ושל חסכון.

חסכון במקום

אחד היתרונות הבולטים של ארונות בחדרי שינה הוא החסכון העצום במקום שנוצר עקב החלפת הארון הרגיל בארון הזזה.

ארון הזזה מאפשר פתיחה רוחבית של דלתות הארון בניגוד לארון רגיל שמחייב פתיחה כלפי חוץ של הדלת.

על ידי נטרול הפתיחה כלפי חוץ מתאפשר שימוש במרחב שבחצי המטר שלפני הארון. ארונות בעלי דלתות הזזה חסכוניים במיוחד במקום כשהם מולבשים בתוך שקע מיוחד בקיר.

במידה ותכנון הריהוט של הבית נעשה בשלב תכנון הבנייה של הבית, ארון הזזה שמולבש בתוך גומחה בחלל החדר יחסוך מקום רב ביותר ויאפשר פתרון אחסון ששומר על מרחב החדר הנקי ללא גוש העץ שתקוע במרכזו.

חסכון במחיר

אמנם ארונות אלו נחשבים ליקרים יותר מארונות רגילים, אך המחיר שמשלמים בהתחלה מתבטא באיכות שנשמרת לאורך שנים.

מכיוון שמדובר בדלתות שמקבלות תמיכה יציבה וחזקה לכל אורכן ולא בדלתות שנתמכות על מספר מועט של צירים בודדים, העמידות של ארונות אלו גבוהה בהרבה מעמידותם של ארונות רגילים.

ארונות עם פטנט ההזזה משרתים את בעליהם לאורך שנים רבות ומאפשרים חיסכון במחיר בסופו של דבר כשהארון הרגיל נשבר או מתקלקל.

עיצוב מרשים

החלוקה הנוחה לשתיים או שלוש דלתות בלבד הפרוסות על שטח עצום יחסית לדלתות של ארונות רגילים, ניתן להשלים את העיצוב של חדר השינה באמצעות הבחירה המושכלת בארון ההזזה המתאים לחדר השינה.

ניתן להתקין על אחת הדלתות מראה, לשלב עיטורים שונים, ואפילו לצייר ציור על כל אורכה ורוחבה של הדלת הזזה, כך שתשתלב עם העיצוב הכללי של החדר.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות בעיצובים מרשימים לחדר השינה שמקנים לחדר השינה מראה מודרני, חדשני ומעוצב.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3315681

אנא דרגו את המידע

לקוחות סליידור

ממליצים ב Facebook

Sharon Levi
Sharon Levi
20/06/2021
ממליץ
שרות מעולה, עמידה בזמנים, צוות הרכבה מדהים. לשם שינוי חברה שעומדת בזמנים ואיכות יוצאת מן הכלל וזה לא מובן מאליו בארצנו, ממליץ בחום ומודה לסליידור ומנהלת המכירות על השירות, תאום הזמנים והעבודה ובמיוחד על הצוות המרכיב, צוות מנצח.
לאה בן נון
לאה בן נון
04/03/2021
ממליץ
אנחנו לקוחות חוזרים של סליידור, בגלל השירות המצוין והאישי, והמוצרים האיכותיים. תודה גדולה לקרן מסניף ראשון לציון על הליווי האישי, וגם למתקינים שעשו עבודה נהדרת- אולג, שגיא ורם.
Elad Raphael
Elad Raphael
03/03/2021
ממליץ
חייב לציין את השירות הנפלא שקיבלנו מקרן, פשוט כל בקשה שהייתה לנו לאורך הדרך נעננו בחיוב. בנוסף, הארון יצא מדהים! תודה רבה !
Hagit Dror
Hagit Dror
23/08/2020
ממליץ
קניתי בסליידור, ארון מצויין, איכותי. שירות מצויין של מיכאל. אדיבים, זמינים לכל שאלה. ממליצה בחום איכות , מקצועיות ושירות ברמה מצויינת.
Einav Leket
Einav Leket
20/07/2020
ממליץ
חלום של ארון!!! לא להאמין שהתלבטתי בכלל! רמה גבוהה של שירות ואיכות ברמות שלא הכרתי לפני כן! תודה תודה ושוב תודה!
Noam Tal
Noam Tal
31/03/2020
ממליץ
מומלץ***** חברה מצויינת עם רמת שירות ללא מתחרים. נתחיל משלב הקנייה, סבלנות ללקוח תוך כדיי הסבר מפורט על כל ארון עד לרמת הבורג. נמשיך לשלב השירות וזמנים, הובטח לי תאריך מסויים ושעה מסויימת וקרה באותו הזמן, שאלות ותשובות עם מענה מיידי. ברצוני גם לציין לשבח את המתקין שהגיע ועשה עבודה ברמה הכי גבוהה שיש בקיצור חברים אי אפשר למצוא חברה שיש בה את התכונות שרשמתי אבל כאן פשוט הכל מנוהל ברמה הכי גבוהה שיש. מומלץ*****
דויד ברכה
דויד ברכה
10/02/2020
ממליץ
רכשנו ארון וספרייה השרות מתחילתו ועד סופו היה מעולה . מיותר לציין שהמוצרים מעולים
Ninny Giorgadze
Ninny Giorgadze
26/01/2020
ממליץ
מומלץ בחום! רכשנו ארון לבית החדש - שירות היה מעולה, ארון בעיצוב אישי באיכות מדהימה! מרוצים מאוד ♥️
Yaniv Dahan
Yaniv Dahan
21/01/2020
ממליץ
ממליץ בחום 2 דורות של לקוחות מרוצים ????
Nadav Maoz
Nadav Maoz
21/01/2020
ממליץ
רכשתי 4 ארונות של חברת סליידור לפני שנתיים וחצי. שלב תכנון והתאמת הארון לפי הצרכים שלנו היה מקצועי ביותר! הסבלנות וההבנה שצוות סליידור גילה היה מדהים. המתקין היה מקצועי מאוד ועבד מסודר ונקי (חשוב מאוד). נהנו מאוד מהשרות האדיב גם לאחר ההתקנה וכל פנייה (היתה רק אחת) נענתה באותה שרותיות כמו בתחילת הרכישה (לוקה בחסר במרבית החברות לצערי). ממליץ בחום על החברה!
דילוג לתוכן