צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

עיצוב חדרי ארונות

עיצוב חדרי ארונותחדר ארונות הוא למעשה חדר משטחו של הבית שנועד לאחסון של בגדים וחפצים אחרים. הגדרה כללית זו לחדרי ארונות מאפשרת משחק רב בעיצובים השונים של חדר הארונות הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינת העיצוב הויזואלי. כשבוחרים את העיצוב הנכון ביותר לחדרי ארונות מומלץ לבצע שילוב נכון בין שני הצרכים החשובים הללו (אסתטיקה ונוחות) ולמצוא את האיזון הנכון בין השניים. 

מראה פשוט

ניתן להפוך חדר מסוים לחדר ארונות פשוט על ידי התקנת מדפים ומגירות בשטחו של החדר הקטן ללא צורך בסגירה נוספת פרט לדלת הכניסה. במידה ובוחרים במראה הפשוט, מומלץ לוודא כי הבגדים שנשארים פתוחים לא סופגים לחות או אבק משאר חלקי הבית ונשמרים בצורתם הנקייה והמקופלת.

ארונות הזזה

אחד מפתרונות האחסון הנוחים ביותר לחדרי שינה ולחדרי ארונות הוא ארונות הזזה. ארון הזזה מאפשר חלוקה נוחה ויעילה של חדרי ארונות למספר חלקים על ידי התקנת המדפים, המתלים, המגירות והאביזרים הנלווים הדרושים לצרכי אחסון. גולת הכותרת בארונות הזזה הוא הסגירה והפתיחה הנוחים של הארון המאפשרים הזזה לאורך כל הקיר, ובכך סוגרים את הארון ללא חשש של מחסור במקום לרוחב. ארונות הזזה מאפשרים את הסגירה של הארון המוצב בתוך חדר ארונות בצורה קלה ונוחה, ולמעשה פותחים את אפשרות האחסון האולטימטיבית תוך כדי ניצול מקסימלי של חלל חדר הארונות.

עיצוב מודרני

חדרי ארונות יכולים להיות מעוצבים בכל צורה ובכל דרך, כאשר העיצוב המודרני המקובל לחדרי ארונות בסמוך לחדרי שינה הוא הפרדה על ידי דלתות הזזה. למעשה חלל חדר השינה מחולק לשני חלקים, כאשר אחד מהם הוא מרחב השינה, והשני משמש כחדר ארונות. כשמדובר בחדרי ארונות לצרכים אישיים של זוג או של יחיד, עיצוב מודרני מאפשר סגירה של חדר הארונות על ידי דלת הזזה, כך שנוצר מצב של הפרדה מלאה בין שני חלקי החדר. ניתן לשלב בדלתות ההזזה מראה גדולה לכל האורך שיוצרת אשליה של נפח ושל מרחב גדול יותר. ניתן לבחור בדלתות הזזה מעוצבות ומעוטרות, או בדלתות הזזה רוחביות בעיצוב מינימליסטי.

דירוג הדף
תאריך הדירוג
שם המאמר
עיצוב חדרי ארונות
דירוג הדף
51star1star1star1star1star

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר