צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

ארונות טלוויזיה לסביבת המגורים המודרנית

אנחנו בחברת סליידור חרטנו על דגלנו את נושא החדשנות הטכנולוגיות, ולכן אנו מחויבים להעמיד לרשות לקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף ייצור הארונות, לרבות, ארונות הזזה המשלבות בתוכן מסכי טלוויזיה.

ארונות הטלוויזיה המיוצרים על ידינו זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב קהל לקוחותינו, וזאת לנוכח העובדה שהם מהווים פתרון אידיאלי לבעיית מיקום הטלוויזיה בחדרי השינה, לצד פתרון אחסון פונקציונאלי ומעוצב המותאם לסביבת המגורים המודרנית.

 

ארונות הזזה עם מסך טלוויזיה בכל גודל שתבחרו!

אנחנו בחברת סליידור מתכננים עבורכם את ארונות הטלוויזיה במחלקת התכנון והעיצוב שלנו הכוללת בתוכה את טובי המעצבים ואנשי התכנון. לרשותנו, כ-30 שנות ניסיון בכל הנוגע לתכנון ועיצוב ארונות הזזה, דבר המאפשר לנו לבצע מגוון רחב של עבודות תכנון ועיצוב מורכבות. ארונות הטלוויזיה המיוצרים על ידינו משלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות בכל הנוגע למנגנוני ההזזה, והם מאפשרים לכם לבחור בכל סוג של טלוויזיה ובכל גודל. כאשר גודל הארון מותאם לגודל החדר וצרכי האחסון שלכם.

 

ארונות הטלוויזיה של סליידור- 10 שנות אחריות!

בדומה לכל מוצר איכות אחר המיוצר על ידינו, גם על ארונות הטלוויזיה אנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו אחריות מורחבת לתקופה של עד 10 שנים.

כחברה מובילה בענף ייצור ארונות הזזה, אנחנו ב-סליידור, מלווים אתכם לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב, הייצור וההתקנה של ארון הטלוויזיה. לרשותכם, אנשי מקצוע הפועלים בכל אחת ממחלקות השירות שלנו הכוללות את מחלקת התכנון והעיצוב, מחלקת הייצור ומחלקת ההתקנות. השילוב המקצועי בין המחלקות והניסיון הרב העומד לרשות כל מחלקה ומחלקה, מאפשר גם לכם ליהנות מצפייה מהנה מול ארון הזזה.

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר