צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

ארונות פינתיים לכל חלקי הבית!

ארונות פינתיים

עומדת לרשותכם פינה לא מנוצלת בשטח הדירה? אנחנו ב-סליידור "סוגרים לכם פינה" ומאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של ארונות פינתיים המותאמים באופן אישי לכל חלקי הבית. הארונות הפינתיים שלנו מיועדים לניצול מקסימאלי של חללים פתוחים בשטח הדירה, והם מיוצרים בהתאם לגודל הפינה ובהתאם לצרכי האחסון השונים של לקוחותינו.

 

ארונות פינתיים בהתאמה אישית

אנחנו ב-סליידור, עוסקים במתן פתרונות אחסון ללקוחותינו כבר קרוב ל-30 שנה, ולאורך כל שנות פעילותינו אנו מקפידים על התאמה אישית בין צרכי האחסון לבין גודל הארון ועיצובו. אחד ממוצרי האיכות שלנו בתחום ייצור הארונות הינו ארון פינתי המותאם באופן אישי לכל חלקי הבית. הארונות הפינתיים שלנו מתוכננים באופן אישי לשטח הפינה העומדת לרשותכם, בין אם מדובר בארון פינתי המיועד לשטח חדרי השינה/מבואות הכניסה וליתר חלקי הבית. על מנת לנצל באופן המיטבי והמקסימאלי ביותר את שטח הארון הפינתי, אנחנו ב-סליידור, עושים שימוש במגוון רחב של פתרונות אחסון הכוללים בין היתר מגירות, תאי אחסון, מדפי אחסון, מוצרי פרזול איכותיים ועוד. את הארונות הפינתיים שלנו אנו מייצרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות המשמשות אותנו בין היתר לצורך ייצורם של ארונות ההזזה, דבר המאפשר לכם ליהנות ממנגנוני הזזה נוחים לתפעול ושקטים במיוחד. 

 

ארון פינתי בהתאמה אישית

אנחנו ב-סליידור מעמידים לרשותכם את שירותיה של מחלקת התכנון והעיצוב שלנו בדרך לייצור הארונות הפינתיים המותאמים ביותר לסביבת מגוריכם. בין אנשי המקצוע העומדים לרשותכם במחלקה תוכלו ליהנות ממעצבי ארונות מובילים ואנשי תכנון מנוסים המתמחים בייצור ארונות בהתאמה אישית כבר קרוב ל-30 שנה. בדומה לכל ארון איכות אחר אותו אנו מייצרים בחברתנו, גם בתחום הארונות הפינתיים אנו מקפידים על שימוש בשיטות ייצור מתקדמות, חומרי גלם איכותיים ומעולים ומתן אחריות מקצועית לתקופה מורחבת של עד 10 שנים.

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר