צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

דוגמאות זכוכית לארונות הזזה

זכוכיות לארונות הזזה

כחברה מובילה בייצור ארונות הזזה בעיצוב אישי, אנחנו ב-סליידור מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהיצע מרשים של חומרי גלם וסגנונות עיצוב באמצעותם אנו מייצרים עבור כל אחד ואחת מהם את הארון עליו הוא תמיד חלם. על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סגנונות עיצוב בתחום ארונות ההזזה, אנו מקפידים על שילוב חומרי גלם לדלתות הארון, שילוב הכולל: אלומיניום, עץ וזכוכית. בעמוד שלפניכם תוכלו להתרשם מהיצע דוגמאות הזכוכית באמצעותן ניתן לצפות את דלתות הארון.

 

דלתות הזזה מזכוכית

דלתות הזזה מזכוכית בחברת סליידור הן למעשה דלתות זכוכית מרשימות ביופיין המוצעות לכם במגוון רחב של דגמים וסגנונות עיצוב בהתאם להעדפות הסטייל האישיות שלכם ובהתאם לעיצוב הכללי של החדר בו יוצב הארון. דלתות אלו עושות שימוש בפטנט Easy-slide הייחודי לחברתנו. פטנט זה מאפשר לכם ליהנות ממנגנון פתיחה- סגירה נוח וחרישי, וזאת באמצעות גלגלי הזזה המונעים באמצעות מייסבים לינארים המסוגלים להניע משקלים כבדים במיוחד. יתרונות נוספים של הפטנט טמונים בעבודה שדלתות הארון מאובזרות במברשות אטימה המונעות כניסת אבק אל תוך חלל הארון וב-בולם טריקה לריכוך סגירה ונעילת הארון.

וכן משטחי הגנה מלאים לכל דלת זכוכית או מראה המונעים שברים

 

חברתנו עושה הכול על מנת להעמיד לרשותכם את ההיצע הגדול והמרשים ביותר של דוגמאות זכוכית לדלתות הזזה, ובנוסף, אנו מתמחים בייצור ארונות הזזה המשלבים בתוכם את אחת מדוגמאות הזכוכית המועדפות עליכם

בנוסף לדוגמאות הזכוכית המופיעות בעמוד זה, תוכלו להתרשם גם מדלתות הזזה בהדפסים. 

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר