צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

דלתות הזזה בהדפסים

דלתות הזזה בהדפסים

דלתות הזזה בהדפסים הפכו בשנים האחרונות לאחד המוצרים המבוקשים ביותר בתחום ארונות ההזזה. דלתות אלו מאפשרות לכם ליהנות מהיצע מרשים של הדפסים על גבי דלתות ההזזה.

 

דלת הזזה בהדפס מותאם אישית

כיום, באמצעות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות, ניתן להדפיס על גבי דלתות ההזזה כל אלמנט עיצובי כזה או אחר המועדף עליכם, או לחילופין, לרכוש דוגמאות עיצוביות מוכנות המגיעות על גבי דלתות ההזזה. אנחנו בחברת סליידור חרטנו על דגלנו את נושא העיצוב והחדשנות הטכנולוגית, ולפיכך, אנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו מגוון מרשים ואיכותי של דלתות הזזה מעוצבות המשלבות בתוכן הדפסים שונים ומגוונים בהתאם לסטייל העיצובי האישי של כל אחד ואחת מהם.

 

בנוסף, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לספק לנו כל דוגמא עיצובית המועדפת עליהם וליהנות מהדפסה מקורית וייחודית על גבי דלתות ההזזה. בעמוד זה תוכלו להיחשף לקולקציית ההדפסים המרשימים שלנו ולבחור באחת מהדוגמאות המופיעות לפניכם. כמו כן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני או פרונטאלי באמצעות ביקור באולמות התצוגה שלנו, וליהנות משירותי ייעוץ בנוגע להדפסת אלמנטים עיצוביים או תמונות מקוריות על גבי דלתות ההזזה.בדומה לכל מוצר איכות המיוצר בחברתנו, גם בתחום דלתות ההזזה בהדפסים אנו מקפידים לעבוד עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם, ולבצע את פעולות ההדפסה על גבי הדלתות בקרב חברות המתמחות בנושא.

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר