צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת 03-9519095

פתרונות אחסון חכמים!

פתרונות אחסון

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם כמויות הולכות וגדלות של פריטים לאחסון בשטח הדירה? מתקשים למצוא מקום בשטח הדירה לכל אותם פריטים? אצלנו ב-סליידור, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אכסון חכמים לסביבת המגורים.

פירזול לארונות הזזה שלנו מבוססים בין היתר על הניסיון המקצועי העומד לרשותנו לאורך 30 פעילותנו בענף הארונות, והם כוללים היצע מרשים של פתרונות המותאמים לצרכי האחסון האישיים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

 

פתרון אחסון לארונות

פתרונות האחסון שלנו משלבים בין ארונות קיר, ארונות הזזה, חדרי ארונות, ארונות טלוויזיה וארונות פינתיים לבין פתרונות אחסון בשטח הארונות עצמם. בין יתר פתרונות האחסון שלנו לשטח הארונות השונים אותם אנו מייצרים בהתאמה אישית עבור לקוחותינו תוכלו למצוא: מתלים נשלפים לחגורות ועניבות, מתקני נעליים, מתקנים לתלייה גבוהה, מתקני גיהוץ, מתקני מכנסיים ,מגירות לארונות וחדרי ארונות, מנגנוני מגירות ועוד מגוון רחב של פתרונות אחסון המשלבים בין מוצרי פרזול לארונות הזזה איכותיים לבין חומרי גלם אחרים.

 

פתרונות אחסון בהתאמה אישית

אצלנו ב-סליידור, תוכלו ליהנות משירותיה של מחלקת פיתוח המתמחה במתן פתרונות אכסון בהתאמה אישית. מחלקה זו כוללת בתוכה אנשי ייעוץ ותכנון, מעצבי ארונות, אנשי ייצור מנוסים וצוות מתקינים מוכשר ומקצועי. מערך השירות הכולל שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון המותאמים באופן נקודתי להיקף התכולה המיועדת לאחסון, גודל סביבת המגורים, הקו העיצובי של הדירה וכדומה.

 

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מקומות אחסון פונקציונאליים, מעוצבים ואיכותיים, אנו מזמינים גם אתכם לבקר בקטלוג המוצרים שלנו ולהתרשם מהיצע פתרונות האחסון אותו אנו מעמידים לרשות לקוחותינו.
כמו כן, אנו מזמינים אתכם לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו, וליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים המוענקים לכם על ידי צוות היועצים המקצועי שלנו.

צוות סליידור ארונות הזזה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת

או חייגו עכשיו 03-9519095

צרו איתנו קשר